ПРО НАС

Asfarma - провідна турецька фармацевтична компанія

«Asfarma» - міжнародна фармацевтична маркетингова компанія, що займається маркетингом і продажем сучасних лікарських засобів, дієтичних добавок, медичної техніки та стоматологічних матеріалів, що відповідають світовим стандартам якості і виробляються провідними фармацевтичними компаніями в Туреччині, а також в інших країнах світу.

Маркетингова і збутова діяльність здійснюється в Туреччині, Україні, Росії, Узбекистані, Казахстані, Азербайджані, Грузії, Молдові, Киргизстані, Албанії та Косово з більш ніж 120 торговими марками, головний офіс компанії знаходиться в Стамбулі / Туреччина.

Також «Asfarma» планує розширити свою присутність на фармацевтичному ринку Близького Сходу і Африки. Продукція «Asfarma» для лікування, підтримки і збереження здоров'я представлена в таких терапевтичних областях, як гінекологія, кардіологія, ендокринологія, урологія, неврологія, педіатрія, дерматологія, гастроентерологія, пульмонологія, алергологія, ревматологія, стоматологія та інших.

«Asfarma» успішно працює в різних країнах завдяки своїй потужній та впорядкованій системі і команді професійних працівників.

В даний час понад 450 співробітників з 11 країн працюють в «Asfarma».

Команда «Asfarma» складається з високоосвічених, досвідчених, вмотивованих працівників, які добре знають специфіку та сучасну динаміку фармацевтичного ринку. Щоб впевнено рухатися до успіху, «Asfarma» встановлює нові партнерські відносини з виробниками сучасних та іноваційних ліків, розширює свій асортимент, реєструючи нові ліки та медичні товари щодня.

«Asfarma» зміцнює свої глобальні позиції, орієнтуючись на високоякісну продукцію, вироблену її партнерами відповідно до стандартів належної виробничої практики. Якість в лікуванні, в підтримці та збереженні здоров'я – це шлях до лідерства та успіху, адже здорові люди створюють здорове суспільство і успішну країну!
335
ПРОДУКТІВ
12
ПОСТАЧАЛЬНИКІВ
450
ПРОФЕСІЙНОГО ПЕРСОНАЛУ
11
КРАЇН
Ми пишаємося тим, що наші партнери по всьому світу довіряють нам завдяки нашому великому досвіду в галузі маркетингу та продажів, регуляторних питань та логістики і тому, що ми завжди прагнемо забезпечити високу якість та надійність в нашій роботі.
НАША МІСІЯ

Сприяти покращенню здоров'я та якості життя суспільства, пропонуючи медичним працівникам і фармацевтам сучасні продукти, необхідні для профілактики та лікування різноманітних захворювань.
НАШІ ЦІННОСТІ
Орієнтовані на людей
Наш принцип - надавати пріоритет людям у контексті наших клієнтів, постачальників, працівників та всіх зацікавлених сторін.
Постійне покращення
Ми постійно вдосконалюємось, щоб сприяти покращенню здоров'я та якості життя наших співробітників, а також наших клієнтів та людей у країнах, де ми працюємо.
Якісне обслуговування
Ми крокуємо вперед із нашою якістю послуг на кожному етапі. Етапі маркетингу, просування і процесу продажу; починаючи з постачання якісної продукції і у співпраці з досвідченою командою медичних представників.
Довіра
Співробітники та керівництво сприймають та підтримують принцип управління всіма нашими бізнес-процесами в умовах взаємної відкритості, довіри та співпраці.
Заслуга
На посади в «Asfarma» приймаються працівники, які мають почуття відповідальності; компетенцію, необхідну для виконання завдань та досвід у своїй галузі.
Прихильність
Серед основних пріоритетів «Asfarma» – це інвестування в розвиток наших співробітників з метою постійного зміцнення їх професійних навиків та відданості справі компанії.
Ділова етика
Ми не йдемо на компроміси з принципами ділової етики в будь-яких процесах, що стосуються внутрішніх та зовнішніх зацікавлених сторін.