Асглюкан Плюс
Дітям з 4 років та дорослим
- подвійний захист імунітету!
Зміцнює загальний імунітет
Зміцнює імунітет бронхів та легень
1,2,3
*

Асглюкан Плюс додатково сприяє підвищенню фізичної і розумової діяльності, концентрації уваги та зниженню втомлюваності!

Має антиоксидантну, протизапальну дію, відновлює кістково-хрящову структуру, благотворно впливає на розлади уваги та гіперактивність.
Має імуномодульовані властивості без гіперстимуляції, завдяки цьому сприяє зниженню ризику розвитку інфекційних захворювань як у дорослих так і у дітей. Покращує противірусну активність макрофагівта синтез захисного імуноглобуліну А. В одному з досліджень, після щоденного вживання В-глюкану, протягом лише 1 тижня рівень секреції захисного IgA підвищився на 50% та залишався таким ще впродовж 2 тижнів (S.Ch. Jeong, 2012).
Вітаміни групи В (В1, В2, В3, В5, В6, В12) беруть участь у метаболізмі вуглеводів, білків та ліпідів, а також у функціонуванні нервової системи.
Вітамін А необхідний для розвитку клітин епітелію та синтезу зорового пігменту.
Вітамін Е - це фізіологічний антиоксидант, який захищає клітинні мембрани від пошкодження та зберігає функції клітин.
БЕТА 1,3/1,6 ГЛЮКАН
Містить олію апельсину - має приємний цитрусовий смак!
Входить до складу більше 200 гормонів і ферментів та сприяє нормальному функціонуванню імунної системи, росту кісткової тканини. Сприяє фізичній і розумовій активності, енергообміну.
СЕЛЕН
Важливий для нормальної роботи імунної і нервової систем, необхідний для захисту клітин від оксидативного стресу під час вірусної інфекції; сприяє нормальному утворенню колагену в кровоносних судинах, яснах. Сприяє покращенню енергообміну та зменшенню втоми.
Сприяє нормальному функціонуванню імунної системи. Регулярне вживання цинку сприяє зниженню ризику розвитку респіраторних інфекцій, а прийом цинку в перший день появи симптомів здатен скоротити тривалість перебігу захворювання (M. Singh et al., 2013; H. Hemila, 2017).
ЦИНК
Завдяки імуномодулювальному впливу на клітинний імунітет регулярний прийом вітаміну D сприяє зниженню захворюваності на ГРВІ (Martineau A.R. et al., 2017). Регулює використання кальцію в кістках і забезпечує належну мінералізацію кісток і зубів.
ВІТАМІН D
МАРГАНЕЦЬ
МУЛЬТИВІТАМІНИ
ВІТАМІН С
СКЛАД:
3
1,2,3
Дітям з 4 років
по 5 мл (25 мг бета-глюкану) 1 раз на добу, до їжі
Дорослим і дітям з 14 років
по 10 мл ( 50 мг бета-глюкану) 1 раз на добу, до їжі
Коли одних вітамінів замало - сироп Асглюкан Плюс допоможе зміцнити імунітет усієї родини!
150 мл сиропу
у флаконі з мірним ковпачком
Сприяє підвищенню фізичної і розумової діяльності.
Має загальнозміцнюючі властивості.
Сприяє концентрації та увазі.
Допомогає зниженню втомлюваності.
Асглюкан Плюс - зміцнює загальний імунітет завдяки вітаміну D
С , цинку, селену, мультивітамінам!
Смакує кожному в родині!
Сироп Асглюкан плюс має приємний цитрусовий смак, містить олію апельсину!
у дорослих та дітей від 4 років:
Плюс
3,
Додатково зміцнює імунітет бронхів та легень завдяки В-глюкану
2,3
Купити Асглюкан Плюс можна в будь-якій аптеці на території України*
*
Асглюкан Плюс - подвійний захист імунітету!
Дітям та дорослим, як вітамінно-мінеральна добавка до дієти, особливо взимку та навесні,
під час сезонних епідемій, перед вакцинаціями
Додатково для зміцнення імунітету слизових оболонок при частих респіраторних вірусних інфекціях, грипі, болю в горлі, гаймориті, тонзиліті, губному герпесі
Як допоміжний засіб під час та після лікування антибіотиками
При надмірній втомі у школярів, у разі затримки росту у дітей, при зниженому апетиті
Для тих, хто любить зручність є
таблетки Асглюкан - по 1 таблетці на добу
Для кого:
Для тих хто хоче знати більше про корисні властивості β-Глюкану:
Інформація для медичних працівників:
Як зміцнити імунітет?
Інструкція з використання
АСГЛЮКАН (ASGLUCAN) Дієтична добавка
Склад: наповнювач: целюлоза мікрокристалічна; бета 1,3/1,6 глюкан; L-аскорбінова кислота (Вітамін С); цинку глюконат; наповнювач: натрію кроскармелоза; антиспікаючий агент: магнію стеарат.

Характеристика властивостей компонентів дієтичної добавки.

Бета-глюкани – це природні полісахариди. Бета 1,3/1,6 глюкан є їх найбільш активною у біологічному відношенні формою зі значним імуномодулюючим потенціалом, обумовленим стимуляцією клітин імунної системи (макрофагів, Т-лімфоцитів). Він сприяє підтримці місцевого і системного імунітету і, як наслідок - зниженню ризику розвитку інфекційних захворювань. Бета-глюкани також впливають на ліпідний обмін, сприяють підтриманню нормального рівня холестерину, зменшенню зростання рівня глюкози у крові після прийому їжі, нормалізації мікрофлори кишечника. Відомі антиоксидантні властивості, які сприяють захисту від наслідків оксидативного стресу. Бета-глюкан (Beta-1,3/1,6-D-Glucan) в складі дієтичної добавки Асглюкан є структурним елементом мембрани дріжджових грибів Saccharomyces cerevisiae.

Вітамін C (у вигляді L-аскорбінової кислоти) сприяє утворенню колагену для нормальної роботи кровоносних судин, необхідний для нормального функціонування кісток, хрящів, ясен, зубів, шкіри, для енергетичного метаболізму, регуляції окисно-відновних процесів, вуглеводного обміну, для підтримання нормального функціонування імунної системи під час та після інтенсивних фізичних навантажень, зменшенню втоми та втомлюваності, нормальній роботі нервової системи, захисту клітин від оксидативного стресу.

Цинк (у вигляді цинку глюконату) входить до складу різних ферментів, сприяє підтриманню нормального стану кісток, волосся, нігтів, шкіри, зору, нормальній когнітивній функції мозку, нейрогенезу та нейропередачі. Цинк необхідний для імунної системи, оскільки впливає на макрофаги, фагоцитоз, на ріст та функціонування Т- і В-клітин. При дефіциті цинку зменшується секреція і функціонування цитокінів. Цинк відіграє важливу роль у репродуктивній функції, процесі поділу клітин, здатності до запліднення, підтриманні нормального рівня тестостерону у крові; захисті клітин від оксидативного стресу, синтезі інсуліну і колагену. Похилий вік, вагітність, лактація асоціюють з високим рівнем ризику цинк-дефіциту.

Рекомендації до споживання: може бути рекомендована в якості дієтичної добавки до раціону харчування, як додаткове джерело біологічно активних речовин (вітаміну C, цинку та бета 1,3/1,6 глюкану) з метою підтримки нормальної роботи імунної системи, загального зміцнення організму та підвищення фізичної і розумової працездатності.

Застереження до споживання: не слід вживати при підвищеній чутливості до складових, при вагітності та у період лактації, дітям віком до 14 років. Вживання дієтичної добавки не замінює здоровий спосіб життя та повноцінне харчування. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не використовувати після завершення дати мінімального терміну придатності, зазначеного на упаковці.
Перед споживанням слід проконсультуватися з лікарем.
Спосіб застосування та рекомендована добова доза: дорослим та дітям з 14 років по 1 таблетці в день, бажано до прийому їжі.
Не є лікарським засобом.
Не містить ГМО.

Форма випуску: по 10 таблеток (масою 950 мг (mg) кожна) у блістері. 3 блістери
(30 таблеток) та інструкція з використання у картонній коробці.
Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці при кімнатній температурі не вище 25 °С, в сухому і недоступному для дітей місці.

Найменування та місцезнаходження виробника:
«Реформ Фарма Ілач Кімья Гида Koзметік Тідж. Сан. А. Ш.»
Шеріфалі Мах. Беїт Сокак. №26/1 Умраніє /Стамбул/ Туреччина/
«Reform Pharma Ilac Kimya Gida Kozmetik Tic. San. A.S.»
Serifali Mah. Beyit Sokak. №26/1 Umraniye / Istanbul/ Turkey
для «Асфарма Медікал Дентал Урюнлер ве Іляч Санайі Тіджарет Анонім Шіркеті»
Бахчеліевлер Мах. Рессам Халім Сокак Кадір Хас іс Меркезі №:7/32 34180 /Стамбул/Туреччина /«Аsfarma Medical Dental Urunler ve Ilac Sanayi Ticaret Anonim Sirketi»
Bahcelievler Mah. Ressam Halim Sokak Kadir Has Is Merkezi №:7/32 34180 /Istanbul/Turkey.

1.Інструкція з застосування дієтичної добавки Асглюкан Плюс. 2.Vetvicka V., Richter J., Svozil V., Dobiasova K.R., Kral V. Placebo-driven clinical trials of transfer point glucan 300 in children with chronic respiratory problems: Antibody production. Am. J. Immunol. 2013. 3. Jesenak M., Sanislo L., Kuniakova R., Rennerova Z., Buchanec J., Banovcin P Imunoglukan P4H® in the prevention of recurrent respiratory infections in childhood. Cesk Pediatra. 2010. Asfarma. Дієтична добавка не може замінити повноцінного і збалансованого раціону харчування. Перед застосуванням слід проконсультуватися з лікарем. Інформація для спеціалістів у сфері охорони здоров'я та фармацевтики. Повна інформація, в тому числі і застереження щодо споживання, міститься в інструкції з використання Асглюкан Плюс. Не є лікарським засобом. За додатковою інформацією звертайтесь до Представництва компанії «Асфарма» в Україні: вул. Лінійна, 17, оф. 510, м. Київ, 03038, тел.: (044) 597 14 47, e-mail: uainfo@asfarma.com
*Представництво "Асфарма" в Україні не є комерційною організацією
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Інструкція з використання
АСГЛЮКАН ПЛЮС
(ASGLUCAN PLUS)
дієтична добавка
Сироп містить:
Склад сиропу: вода деіонізована; цукор; загущувач – гліцерол; L-аскорбінова кислота; бета 1,3/1,6 глюкан; емульгатор - полісорбат 80; регулятор кислотності - кислоти лимонної моногідрат; загущувачі - гуміарабік, ксантанова смола; ароматизатор апельсиновий (апельсинова олiя, етанол, пропіленгліколь), ароматизатор лимонний (ізопентилацетат, етилбутират, лімонене, ізопентилізобутират, ванілін, малтол); DL-альфа токоферилацетат; регулятор кислотності - натрію гідроксид; цинку сульфат моногідрат; консерванти - калію сорбат, натрію бензоат; нікотинамід; стабілізатор - кальцію ацетат; D-пантотенат кальцію; сульфат марганцю моногідрат; ціанокобаламін; ретинілпальмітат; рибофлавін-5'-фосфат натрію; тіаміну гідрохлорид; піридоксину гідрохлорид; холекальциферол; фолієва кислота; селеніт натрію.
Характеристика:

Дія сиропу Асглюкан Плюс зумовлена властивостями компонентів, що входять до його складу.

Бета-глюкани – це природні полісахариди. Бета-глюкан (1,3 і 1,6) є їх найбільш активною формою зі значним імуномодулюючим потенціалом, сприяє підтримці імунітету і зниженню ризику розвитку інфекційних захворювань, має здатність до стимулювання та регенерації клітин імунної системи (макрофагів, Т-лімфоцитів), впливає на синтез інтерферону, внаслідок чого, бета-глюкан ефективний при гострих і хронічних станах, які супроводжуються порушеннями функції імунної системи. Бета-глюкани також впливають на ліпідний обмін, сприяють підтриманню нормального рівня холестерину, зменшенню зростання рівня глюкози у крові після прийому їжі, нормалізації мікрофлори кишечника, мають антиоксидантні властивості, сприяють захисту від наслідків стресу. Бета-глюкан (Beta-1,3/1,6-D-Glucan) в складі дієтичної добавки Асглюкан Плюс є структурним елементом мембрани дріжджових грибів Saccharomyces cerevisiae і має найкращий імуномодулюючий ефект.

Вітамін C (у вигляді L-аскорбінової кислоти) сприяє нормальному утворенню колагену для нормальної роботи кровоносних судин, необхідний для нормального функціонування кісток, хрящів, ясен, зубів, шкіри, для енергетичного метаболізму, регуляції окисно-відновних процесів, вуглеводного обміну, для підтримання нормального функціонування імунної системи під час та після інтенсивних фізичних навантажень, зменшенню втоми та втомлюваності, нормальній роботі нервової системи, захисту клітин від оксидативного стресу.

Вітамін А вигляді ретинілпальмітату) необхідний для нормального перебігу метаболічних процесів, у тому числі і для регуляції росту та розвитку організму. Забезпечує нормальну функцію органів зору, імунної системи, правильний ріст і нормальний стан кісток, структурну цілісність тканин, стимулює регенерацію шкіри, підвищує резистентність організму до дії шкідливих чинників зовнішнього середовища.

Вітамін B1 (у вигляді тіаміну гідрохлориду) сприяє нормальному функціонуванню нервової системи, бере участь у вуглеводному обміні, підвищує розумову і фізичну працездатність.

Вітамін B2 (у вигляді рибофлавін-5'-фосфату натрію) покращує функції органу зору, бере участь у тканинному диханні, білковому, жировому і вуглеводному обміні, сприяє регенерації епітелію шкіри і слизових оболонок.

Вітамін B3 (нікотинамід) бере участь у процесах тканинного дихання, вуглеводного та ліпідного обміну, покращує мікроциркуляцію.

Вітамін B5 (у вигляді D-пантотенату кальцію) входить до складу коферменту А, має імуномодулюючу, антиалергічну дію, бере участь у продукуванні антитіл, синтезі стероїдних гормонів, покращує процеси метаболізму міокарда, процеси регенерації, реологічні властивості крові.

Вітамін B6 (у вигляді піридоксину гідрохлориду) необхідний для ферментів, що приймають участь в обміні речовин, а також для синтезу нейромедіаторів і гемоглобіну, важливий для нормального функціонування центральної і периферичної нервової системи. Сприяє підвищенню розумової та фізичної працездатності, чинить імуностимулюючу, антианемічну дію.

Вітамін B12 (ціанокобаламін) має високу біологічну активність, чинить імуностимулюючу, протиалергічну, протианемійну дію, сприятливо впливає на функцію печінки і нервової системи, бере участь у формуванні мієлінових клітин, необхідний для процесу нормального кровотворення і дозрівання еритроцитів, впливає на систему згортання крові, є важливим фактором нормального росту, поліпшує регенерацію тканин. Разом з фолієвою кислотою приймає участь у синтезі нуклеотидів.

Вітамін E (у вигляді DL-альфа токоферилацетату) чинить антиоксидантну, імуномодулюючу, мембранопротекторну дію, допомагає нормалізувати реологічні властивості крові, покращити мікроциркуляцію, сприяє відновленню структури нервової і м'язової тканини.

Фолієва кислота (вітамін В9) відіграє важливу роль у метаболізмі амінокислот (у тому числі метіоніну, серину, гліцину і гістидину), нуклеотидів, нуклеїнових кислот; необхідна для нормального розвитку кровоносної та імунної систем, для підтримки та відновлення нових клітин та процесів кровотворення, при вагітності допомагає знизити ризик впливу тератогенних факторів на розвиток органів і систем плода, підвищує розумову і фізичну працездатність, сприяє відновленню структури нервової тканини.

Вітамін D (холекальциферол) регулює метаболізм кальцію і фосфору, необхідний для підтримання нормального рівня кальцію та фосфору в крові, нормального стану зубів, кісток, функції м'язів, нормальній роботі імунної системи, відіграє роль у процесі поділу клітин, впливає на засвоєння вітаміну А.

Цинк (у вигляді цинку сульфату моногідрату) входить до складу різних ферментів, сприяє нормальній когнітивній функції мозку, підтриманню нормального стану кісток, волосся, нігтів, шкіри, зору, імунної системи, нормального рівня тестостерону у крові, відіграє важливу роль у процесі поділу клітин, здатності до запліднення та репродуктивній функції, захисту клітин від оксидативного стресу.

Марганець (у вигляді сульфату марганцю моногідрату) є активатором ферментних реакцій, які чинять антиоксидантну дію, позитивно впливає на синтез глікозаміногліканів, необхідних для нормального розвитку кісткової та хрящової тканини, сприяє нормальному енергетичному метаболізму, благотворно впливає при розладах уваги і гіперактивності.

Селен (у вигляді селеніту натрію) є складовою частиною антиокислювального ферменту глутатіонпероксидази, яка є компонентом антиоксидантної системи захисту клітин. Сприяє підтриманню нормального стану нігтів, волосся, сперматогенезу, функціонуванню імунної системи, щитовидної залози, належить до синергістів йоду.

Рекомендації до споживання: може бути рекомендована як джерело комплексу вітамінів (A, D3, E, C, В1, B2, B6, B12, пантотенова кислота, нікотинамід, фолієва кислота), бета-глюкану та мінеральних речовин (цинк, марганець, селен) при гіповітамінозі різного походження. Сприяє підвищенню фізичної і розумової діяльності, концентрації уваги та зниженню втомлюваності. Має загальнозміцнюючі властивості.

Перед застосуванням слід проконсультуватися з лікарем.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати

- дітям віком 4-14 років - 5 мл (ml) 1 раз на добу, бажано до їди.

- дітям старше 14 років та дорослим - 10 мл (ml) 1 раз на добу, бажано до їди.

Рекомендується використовувати мірний ковпачок, що додається.

Застереження щодо споживання: не слід приймати особам, які мають порушення вуглеводного обміну та індивідуальну непереносимість до будь-якого з компонентів дієтичної добавки, дітям до 4 років. Особам, що мають захворювання щитоподібної залози, перед вживанням слід проконсультуватися з лікарем-ендокринологом. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. В період вагітності та лактації, а також під час захворювання і прийому ліків перед вживанням слід проконсультуватися з лікарем (добову дозу визначає лікар). Дієтична добавка не може замінити повноцінного і збалансованого раціону харчування. Не використовувати після завершення дати мінімального терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Форма випуску: сироп по 150 мл (ml) у флаконі. 1 флакон та інструкція з використання у картонній коробці.

Без ГМО. Не є лікарським засобом.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці при кімнатній температурі не вище 25 °С, в сухому і недоступному для дітей місці.

Найменування та місцезнаходження виробника:

«Вефа Іляч Сан. ве Тідж. A.Ш.» Бейлікдюзю ОСБ Мах. 2. Бульвар №4 Бейлікдюзю /Стамбул/Туреччина / «Vefa Ilaс San. ve Tic. A.S.» Beylikduzu OSB Mah. 2. Bulvar No:4 Beylikduzu /Istanbul/Turkey

для «Асфарма Медікал Дентал Урюнлер ве Іляч Санайі Тіджарет Анонім Шіркеті»

Бахчеліевлер Мах. Рессам Халім Сокак Кадір Хас іс Меркезі №:7/32 34180 /Стамбул/Туреччина /

«Аsfarma Medical Dental Urunler ve Ilac Sanayi Ticaret Anonim Sirketi»

Bahcelievler Mah. Ressam Halim Sokak Kadir Has Is Merkezi №:7/32 34180 /Istanbul/Turkey.