Дієтичні добавки

Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Інструкція з використання
ПЕМОВО ПЛЮС
(PEMOVO PLUS)
Дієтична добавка
Рекомендована щоденна порція (1 таблетка) містить:
Бездомішкова підшкаралупна оболонка курячого яйця (PEM) 300 мг (mg) Мартінії запашної (Harpagophytum procumbens) екстракт 110 мг (mg) Куркуми довгої (Curcuma longa) екстракт 50 мг (mg)
Колаген II типу неденатурований 40 мг (mg)
Склад:наповнювач: целюлоза мікрокристалічна; бездомішкова підшкаралупна оболонка курячого яйця (PEM); мартінії запашної (Harpagophytum procumbens) екстракт; загущувач: полівінілполіпіролідон; куркуми довгої (Curcuma longa) екстракт; колаген II типу неденатурований; загущувач: натрію кроскармелоза; антиспікаючі агенти: магнію стеарат, кремнію діоксид.
Характеристика властивостей компонентів дієтичної добавки.

Бездомішкова підшкаралупна оболонка курячого яйця (Pure Eggshell Membrane (РЕМ)) містить глікозаміноглікани та білки, включаючи колаген 1 типу, що зустрічаються в природі, які необхідні для підтримки здорових суглобових та сполучних тканин.

Колаген I типу входить до складу сухожиль, зв'язок, кровоносних судин, шкіри. Глікозаміноглікани, такі як дерматансульфат, хондроїтинсульфат, гіалуронова кислота, а також глюкозамін необхідні для підтримки здорового опорно-рухового апарату. Біологічно активна речовина є джерелом білків, включаючи овотрансферин, лізоцим, еластин; містить фермент лізилоксидазу. Також вона здатна підтримувати виробництво колагену II типу, який входить до складу хрящів та впливає на виробництво синовіальної рідини. Сприяє підтримці здоров'я хрящів та забезпечує захист від зносу хряща.

Мартінія запашна (Harpagophytum procumbens)- це багаторічна квітуча рослина роду Гарпагофітум (Harpagophytum), сімейства Педаліевих (Pedaliaceae), яка відома своїми корисними властивостями. Традиційно використовують екстракт з коріння мартінії запашної, характерними складовими якого є іридоїдні глікозиди (головним чином гарпагозид, гарпагід, прокумбід), фенольні глікозиди (актеозид (вербаскозид) та ізоактеозид), цукри (переважно тетрасахарид стахіоза), тритерпеноїди (в основному олеїнова та урсолова кислоти), фітостерини (в першу чергу - бета-ситостерол, стигмастирол), ароматичні кислоти (кавова, корична і хлорогенова). флавоноїди (лютеолін і кемпферол). Традиційно використовують при змінах в суглобах дегенеративно-дистрофічного характеру, як хондропротектор для запобігання уражень суглобів при інтенсивних навантаженнях (спорт, важкі види робіт). Хондропротекторні властивості обумовлені дією активних речовин, які пригнічують утворення медіаторів деструкції хряща, як-от інтерлейкінів (IL-1β), фактора некрозу пухлини альфа (TNF-α); інгібують активність матриксних металопротеїназ.

Куркума довга (Curcuma lLonga) - це багаторічна трав'яниста рослина роду куркума (Curcuma), родини імбірних (Zingiberaceae), загальновживана назва якої - куркума, турмерік (Turmeric). Корневище куркуми містить значний комплекс біологічно активних речовин: флавоноїди – куркуміноїди (серед яких найбільш фармакологічно цінним є куркумін, вміст якого становить 75-90% від вмісту всіх куркуміноїдів), ефірні олії (турмерон, зингіберен), макро- та мікроелементів (залізо, марганець, мідь, цинк, калій, натрій, фосфор, магній), білки, вуглеводи. Куркумін проявляє здатність до елімінації вільних радикалів активних форм кисню, має антиоксидантні, імуномодулюючі, протизапальні, антибактеріальні (Staphylococcus aureus), протигрибкові, гепатопротекторні властивості. Екстракт кореневища куркуми застосовують, щоб покращити процеси травлення, нейтралізувати запальні процеси в суглобах, уповільнити процеси утворення остеокластів у кістковій тканині, захистити хрящ від дегенеративних змін.

Колаген II типу (неденатурований) складає основу хряща, скловидного тіла, важливий для формування сполучної тканини. Потрапляючи в кишечник, колаген II типу взаємодіє з Пейєровими бляшками, які є у кишечнику місцем індукції імунної відповіді через активацію Т-клітин, здатних виділяти протизапальні цитокіни, запобігаючи атаці Т-клітин на колаген II типу в суглобах. Включення в раціон цього активного компоненту здатне викликати підвищення синтезу макромолекул міжклітинної речовини хрящової тканини хондроцитами. Неденатурований колаген II типу може бути ефективним для відновлення та підтримання функції суглобів при наявності ознак деградації, покращуючи їх рухливість та гнучкість, зменшуючи дискомфорт та відновлюючи функцію суглобів у здорових людей.Рекомендації до споживання: може бути рекомендована як джерело біологічно активних речовин з метою підтримки нормального функціонального стану опорно-рухового апарату. Компоненти продукту сприяють збереженню здоров`я шкіри, хрящів, суглобів, у т.ч. при інтенсивних навантаженнях.

Застереження до споживання: не слід вживати при підвищеній чутливості до складових, при вагітності та у період лактації, дітям віком до 12 років, при виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки в стадії загострення, обструкції жовчних протоків. У випадку жовчнокам'яної хвороби приймати лише після консультації з лікарем. Прийом дієтичної добавки не замінює здоровий спосіб життя та повноцінне харчування. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не використовувати після завершення дати мінімального терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Перед споживанням обов'язково проконсультуватися з лікарем.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: дорослим та дітям старше 12 років по 1 таблетці в день, запиваючи стаканом води.

Не є лікарським засобом.

Без ГМО.

Форма випуску: по 10 таблеток (масою 1100 мг (mg) кожна) у блістері. 3 блістери (30 таблеток) та інструкція з використання у картонній коробці.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці при кімнатній температурі не вище 25 °С, в сухому і недоступному для дітей місці.

Найменування та місцезнаходження виробника:

«Вефа Іляч Сан. ве Тідж. A.Ш.» Бейлікдюзю ОСБ Мах. 2. Бульвар №4 Бейлікдюзю /Стамбул/Туреччина /

«Vefa Ilaс San. ve Tic. A.S.» Beylikduzu OSB Mah. 2. Bulvar No:4 Beylikduzu /Istanbul/Turkey

для

«Асфарма Медікал Дентал Урюнлер ве Іляч Санайі Тіджарет Анонім Шіркеті»

Бахчеліевлер Мах. Рессам Халім Сокак Кадір Хас іс Меркезі №:7/32 34180 /Стамбул/Туреччина /

«Аsfarma Medical Dental Urunler ve Ilac Sanayi Ticaret Anonim Sirketi»

Bahcelievler Mah. Ressam Halim Sokak Kadir Has Is Merkezi №:7/32 34180 /Istanbul/Turkey.

Імпортер: СП «ОПТІМА-ФАРМ, ЛТД», 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 18-А, тел.:+38 (044) 4905310