Для захисту серця, судин та імунітету!
БЛЕК-ГАРД
Шестикратна
сила чорного часнику!
*
Дорослим та дітям з 6 років
- 1 таблека на добу!
Зміцнює та підтримує нормальне функціонування:
Імунної системи
Серцево-судинної системи
Функції печінки -
сприяє нормалізації рівня цукру та холестерину в крові
Після вживання немає запаху!
БЛЕК-ГАРД - це екстракт ферментованого чорного часнику 750 мг, містить потужний антиоксидант і дезінтокикант - S-алілцистеїн

СКЛАД БЛЕК-ГАРД

Екстракт ферментованого чорного часнику
750 мг
Вітаміни та мінерали
Часник багатий вітамінами і мінералами: вітамінами С, B5, B6, PP , цинком, селеном, марганцем, кальцієм, фосфором, які необхідні дляздорового розвитку організму, нормальної роботи травної та імунної систем. Сприяють засвоєнню вуглеводів, жирів і білків.
Вуглеводи
Фруктоза
Глюкоза
Мальтоза
Вуглеводи є основним джерелом енергії для фізичної та розумової діяльності. Необхідні для безперебійного ділення клітин, зміцнення м'язів.
Лінолева кислота
Незамінна жирна кислота, яка не синтезується організмом і повинна надходити ззовні. При її недостатності-спостерігаються поведінкові розлади, депресії, суха шкіра, тонке волосся, важко загоювати рани, випадання волосся.
Харчові волокна
Сприяють зниженню кров'яного тиску, зменшення рівня холестерину і покращує перистальтику кишечника, засвоєнню Са.
Поліфенол
Антиоксидантні поліфеноли знижують ризик серцево-судинних захворювань (ІХС) і раку. Затримують наступ хвороби Альцгеймера. Сприяють видаленню зморшок на шкірі, а також уповільнюють процес старіння.

БЛЕК-ГАРД - природне джерело потужного атниоксиданту S-алілцистеїна

Чорний (ферментований) часник містить потужний антиоксидант S-алілцистеїн (SAC), який в 6 разів ефективніший від антиоксидантів звичайного часнику, і його в 40 разів більше ніж у звичайному часнику. Завдяки високому вмісту S-алілцистеїну має виражені антиоксидантні та протизапальні властивості
S-алілцистеїн, присутній в екстракті чорного (ферментованого) часнику, відповідальний за антиатеросклеротичний ефект
S-алілцистеїн запобігає тромбоутворенню за рахунок інгібування агрегації та адгезії тромбоцитів, що позитивно впливає на перебіг серцево-судинних захворювань
(Amor S. et al., 2019; Sathibabu Uddandrao V.V. et al., 2019)
(Яремкевич О.C. та співавт., 2010).
(Gebhardt and Beck, 1996; Yu-Yah and Liu, 2001).
1
ДЛЯ КОГО РЕКОМЕНДОВАНО БЛЕК-ГАРД?
Знижений імунітет до чи після перенесеної інфекції
Часті інфекційні захворювання
Підвищений рівень цукру та холестерину в крові
Надмірну вагу
Серцево-судинні захворювання (атеросклероз судин, підвищений артеріальний тиск)
Шестикратна сила чорного часнику! На захисті Вашого серця, судин, імунітету!
Як додаткове джерело вітамінів, мінералів, антиоксидантів для тих, хто має:
і має супутні:
Порушення функції печінки (при ожирінні, зловживанні алкоголем, прийомі антибіотиків та протигрибкових препаратів)
Шестикратна сила чорного часнику!
Захист серця та судин:
Чорний часник позитивно впливає на стан судин, сприяє зниженню рівня глюкози та холестерину в крові, особливо при атеросклеротичному запаленні
Захист імунітету:
Чорний часник має імуномодулюючу дію за рахунок збільшення активності макрофагів, природних клітин-кілерів і виробництва Т- і В-клітин. Клінічні випробування показали, що чорний часник значно знижує кількість, тривалість і тяжкість інфекцій верхніх дихальних шляхів.
Чеснок снижает артериальное давление у людей с гипертонической болезнью, регулирует уровень холестерина в сыворотке и стимулирует иммунитет: обновленный метаанализ и обзор. J Nutr. 2016 Фев; 146 (2): 389С-396С. DOI: 10.3945 / jn.114.202192. Epub 2016 13 января.
Захист печінки:
Позитивний вплив дієтичних добавок часникового порошку на стеатоз печінки, ферменти печінки і ліпідний профіль у пацієнтів з неалкогольною жирової хворобою печінки був продемонстрований у дослідженні 2020 року, Br J Nutr.
(Amor S. et al., 2019; Sathibabu Uddandrao V.V. et al., 2019).
Купити Блек-Гард можна в будь-якій аптеці на території України*
*
Чорний часник в 6 разів ефективніший, ніж звичайний часник!
Блек-Гард (екстракт чорного часнику) - продукт, який надає антиоксидантну та імуномодулюючу дію.

Сприяє нормалізації рівня цукру і холестерину крові.
Зручний у застосуванні
- 1 раз на добу
Дорослим та дітям з 6 років!
Asfarma: Комплексна профілактика та реабілітація після вірусних інфекцій. БЛЕК-ГАРД: шестикратна сила чорного часнику на захисті імунітету, серця та судин!
Не залишає запаху!
1. Інструкція з використання дієтичної добавки Блек-Гард. Дієтична добавка Блек-Гард не може замінити повноцінного і збалансованого раціону харчування. Перед застосуванням слід проконсультуватися з лікарем. Інформація для спеціалістів у сфері охорони здоров'я та фармацевтики. Повна інформація, в тому числі і застереження щодо споживання, міститься в інструкції з використання дієтичної добавки Блек-Гард. Не є лікарським засобом. За додатковою інформацією звертайтесь до Представництва компанії "Асфарма" в Україні: вул. Лінійна, 17, оф. 510, м. Київ, 03038, тел.: (044) 597 14 47, e-mail: uainfo@asfarma.com
*Представництво "Асфарма" в Україні не є комерційною організацією
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Інструкція з використання
BLACK-GUARD
(БЛЕК-ГАРД)
дієтична добавка
Склад, 1 таблетка масою 950 мг (mg) містить: екстракт чорного часнику (Allium sativum) – 750 мг (mg); наповнювач - целюлоза мікрокристалічна; загущувач – полівінілпіролідон; наповнювач - натрію кроскармелоза; покриття (Opadry II Black): глазуруючі агенти - полівініловий спирт, тальк; барвник - вугілля рослинне, стабілізатор - гліцерилмоностеарат, емульгатор - полісорбат 80; антиспікаючий агент - магнію стеарат.

Характеристика:

Чорний часник представляє собою часник (Allium sativum), збагачений шляхом ферментації протягом 40 днів при температурі 60-90 °C і відповідній вологості. Чорний частик відомий своїм широким спектром біологічної дії, включаючи здатність сприяти зменшенню рівня холестерину, тригліцеридів; впливати на продукцію інсуліну і нормалізацію рівня цукру в крові; підвищувати неспецифічну резистентність організму, проявляти кардіопротекторний ефект, впливати на стан серцево-судинної системи, знижуючи рівень в крові гомоцистеїну, амінокислоти, яка здатна пошкоджувати стінки артерій. Містить флавоноїди, водорозчинний потужний антиоксидант S-аллілцистеїн (SAC). Антиоксидантні властивості чорного часнику в 5-6 разів вище, ніж у звичайного часнику. Компоненти чорного часнику виводяться з організму із сечею і з пóтом і не мають запаху.

Рекомендації до споживання: може бути рекомендована як джерело біологічно активних речовин, які мають виражені антиоксидантні властивості, з метою загального зміцнення організму та підтримки нормального функціонування стану імунної та серцево-судинної систем. Сприяє нормалізації рівня цукру та холестерину в крові.

Перед застосуванням рекомендована консультація з лікарем.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: дорослим і дітям старше 6 років вживати 1 таблетку на добу до їди, запиваючи склянкою води.

Застереження щодо споживання: не слід приймати особам, які мають індивідуальну непереносимість до будь-якого з компонентів дієтичної добавки. Дітям до 6 років, в період вагітності та лактації, а також під час захворювань і прийомі ліків перед вживанням слід проконсультуватися з лікарем (добову дозу визначає лікар). Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтична добавка не може замінити повноцінного і збалансованого раціону харчування. Не використовувати після завершення дати мінімального терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Форма випуску: таблетки в блістері. У кожному блістері по 10 таблеток. 3 блістери (30 таблеток) та інструкція з використання упаковані в картонну коробку.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці при кімнатній температурі не вище 25 °С, в сухому і недоступному для дітей місці.

Найменування та місцезнаходження виробника:

«Вефа Іляч Сан. ве Тідж. A.Ш.» Бейлікдюзю ОСБ Мах. 2. Бульвар №4 Бейлікдюзю /Стамбул/Туреччина / «Vefa Ilaс San. ve Tic. A.S.» Beylikduzu OSB Mah. 2. Bulvar No:4 Beylikduzu /Istanbul/Turkey

для «Асфарма Медікал Дентал Урюнлер ве Іляч Санайі Тіджарет Анонім Шіркеті» Бахчеліевлер Мах. Рессам Халім Сокак Кадір Хас іс Меркезі №:7/32 34180 /Стамбул/Туреччина /

«Аsfarma Medical Dental Urunler ve Ilac Sanayi Ticaret Anonim Sirketi» Bahcelievler Mah. Ressam Halim Sokak Kadir Has Is Merkezi №:7/32 34180 /Istanbul/Turkey.