Пемово - бренд, який потребує уваги !

Це бренд, який трохи більше року зайшов на ринок України, і все більше і більше викликає прихильність споживачів. Адже в складі мембрана яєчної шкаралупи: інгредієнт із «високим потенціалом», про це дізнались багато років тому.

Але крім цього, ветеринарні лікарі та вчені, спостерігали цікавий додатковий позитивний ефект - у коней, яким додавали яєчну шкаралупу, менше спостерігалося артрозів, артритів і взагалі проблем із суглобами. У порівнянні з тими фермами, де такої добавки до раціону коней не додавали.
Звичайно ж допитливий розум вчених почав шукати відповіді на запитання «чому?». Чому прийом яєчної шкаралупи - запобігає захворюванням суглобів у тварин?
Відповідь знайшли в тоненькій яєчній мембрані, яка знаходитися під твердою оболонкою яйця.

Виявилося, що підшкаралупна яєчна мембрана є тонкою мембраною, яка знаходиться між твердою яєчною шкаралупою і яєчним білком пташиного яйця, являє собою складний протеїновий комплекс. Він природно містить колаген типу I, V і X, а також глюкозамін, хондроїтинсульфат, гіалуронову кислоту серед інших глікозаміногліканів і більше 200 різних білків, деякі з яких багаті амінокислотами сірки. Тобто речовини з яких складається суглобова, хрящова, сполучна тканина.
Саме ці компоненти покращували стан суглобів у коней.

Звичайно, відразу виникло запитання - чи можна це використовувати для профілактики захворювань суглобів та/або лікування людей?

Велика функціональність як оболонки, так і мембрани заснована на її хімічному складі та фізичній структурі, тому те, що відіграє таку важливу роль для чуда життя, не повинно бути витрачено марно. Тому, за допомогою науки, техніки та ряду експериментів, вчені добились того, щоб такий скарб природи можна було використовувати, приносячи користь для здоров'я, як інгредієнт для фармацевтичної, ветеринарної, косметичної та харчової промисловості.

Таким чином, одна з цілей, яку науковці поставила перед собою, полягає в тому, щоб зберегти мембрану такою, якою вона зустрічається в природі, відокремивши її від шкаралупи дуже ефективним способом, без використання будь-яких хімічних продуктів, що означає повністю натуральний продукт оболонки яєчної шкаралупи високої чистоти.

Історія винаходу мембрани яєчної шкаралупи
Ряд наукових досліджень показав велику ефективність яєчної оболонки як інгредієнт харчових добавок у таких різних галузях, як здоров'я кісток, сухожилля і суглобів, шкіри, волосся і нігтів.

Уявіть, одна капсула містись витяжку з +/- 33 курячих яєць. Саме стільки потрібно для того, щоб отримати 500 мг діючої речовини РЕМ.

Чи знаєте ви, що у нещодавньому звіті відомої компанії Future Market Insights зазначається, що ринок мембран яєчної шкаралупи значно зросте у найближчі 10 років?ТОЖ ПЕМОВО – бренд, який потребує Вашої уваги.

ПЕМОВО містить 500 мг РЕМ (Pure Eggshell Membrane)
Забезпечує підтримку та захист нормального функціонування опорно-рухового апарату (суглобів, зв'язок), підтримує виробництво організмом синовіальної рідини для змащення суглобів і виробництво колагену II типу для захисту хряща від зносу.

ДОСЛІДЖЕННЯ ПІДТВЕРЖДУЮТЬ ЕФЕКТ Eggshell Membrane вже через 7 -10 днів
Зменшує дискомфорт в суглобах на 20% протягом 7-10 днів
Зменшує скутість суглобів протягом 7-10 днів!
Покращує діапазон рухів та функцію суглобів протягом 7 днів

Хондропротекторний ефект Eggshell Membrane підтверджується тривалим зниженням біомаркера деградації хряща uCTX-II – на 17,2% через 7 днів.

У спортсменів Eggshell Membrane, 500 мг один раз на день, покращує відновлення після болю в суглобах, викликаного фізичним навантаженням, а також значно зменшує дискомфорт від скутості відразу після тренування та через 12 годин після.

Дорослим і дітям старше 6 років вживати 1 таблетку на добу.
Для гнучкості хребта та суглобів!

Інформація для фармацевтів і спеціалістів у сфері медицини та охорони здоров'я!
Яєчна шкаралупа та мембрана, яка прикріплена до неї, відіграють життєво важливу роль у розвитку ембріонів птахів, крім дії, як захисний бар'єр від фізичних, хімічних та мікробіологічних агентів, вони відповідають за постачання поживних речовин для ембріону, гарантуючи необхідні умови безпеки до тих пір, поки він повністю не розвинеться, що дозволить розпочати нове життя. Ви уявіть, скільки ж там поживних речовин, якщо «в закритий системі» без додаткового живлення за 21 день розвивається життя!


А тепер давайте поміркуємо!
Прагнення створити безвідходне виробництво та менше забруднювати навколишнє середовище призвели до того, що в США на окремих кінських фермах почали додавати в корм племінним скакунам яєчну шкаралупу. Первинно мета такої добавки до раціону була – корисно «утилізувати» тони яєчної шкарлупи із заводу по виробництву йогуртів, тим самим забезпечити достатній обмін кальцію у коней. І ця мета була успішно досягнута!