ЛОКОГЕН
Допоможи суглобам рухатись!

Проти руйнування хрящової тканини. Ви знову активні!

Джерело неденатурованого колагену 2 типу, важливий для синтезу колагенових волокон у суглобах.
Забезпечує здоров’я і еластичність хряща
*
1 таблетка на добу
за 2 години до або після прийому їжі
Які стани та ознаки можуть вказувати
на дегенеративне пошкодження хряща суглобів?
Біль в суглобах
Біль в спині та попереку
Остеоартроз
Хрускіт в колінних суглобах
Ревматоїдний артрит
Травми суглобів
Скутість і обмеження рухів в суглобах
СКЛАД:
Неденатурований колаген типу II
40 мг
МСМ (метилсульфонілметан)
500 мг
Екстракт Boswellia serrata
100 мг
Є основою хряща, запобігає надмірній атаці власного імунітету на колаген II типу в хрящах суглобів, тим самим сприяє зменшенню больових проявів та запалення. Зберігає хрящ від пошкодження.
Містить 34% сірки — яка важлива для синтезу колагену хряща і глюкозаміну, має антиоксидантні властивості.
МСМ здатний блокувати синтез простациклінів запалення.
Є ефективним при станах, що характеризуються пошкодженням та дегенерацією суглобового хряща.
Містить босфелієві кислоти, які сприяють зниженню рівня прозапальних цитокінів, тим самим зменшує пошкодження хряща.
Захистити хрящ від пошкодження - зберегти його колаген!
Допоможи суглобам рухатись!
ЛОКОГЕН рекомендовано:
Як джерело біологічно активних речовин, які відіграють роль в утворенні колагенових волокон у суглобах
здоров’я й еластичність хряща
зберігаючи хрящ
запобігає пошкодженню суглобів
підтримує нормальний функціональний стан суглобів
Зберігає у осіб з ознаками пошкодження хрящів та суглобів:
Покращує в суглобах:
рухливість та гнучкість
зменшує дискомфорт та сприяє відновленню функції суглобів.
Рекомендується в післяопераційний та посттравматичний періоди
Допоможи суглобам рухатись!
ЛОКОГЕН - хондропротектор, що містить
запобігаючи пошкодженню й руйнуванню хряща
30 таблеток
необхідні біологогічно активні речовини:
Неденатурований колаген 2 типу
МСМ (метилсульфонілметан)
Екстракт босвелії
для збереження здоров’я й еластичності хряща суглобів

Спосіб застосування:

Дорослим по 1 таблетці на добу,
за 2 години до або після прийому їжі
2-3 місяці, двічі на рік
– 40 мг
– 500 мг
– 100 мг
Купити Локоген можна в будь-якій аптеці на території України*
*
Asfarma. Дієтична добавка Локоген не може замінити повноцінного і збалансованого раціону харчування. Перед застосуванням слід проконсультуватися з лікарем. Інформація для спеціалістів у сфері охорони здоров'я та фармацевтики. Повна інформація, в тому числі і застереження щодо споживання, міститься в інструкції з використання. Не є лікарським засобом. За додатковою інформацією звертайтесь до Представництва компанії "Асфарма" в Україні: вул. Лінійна, 17, оф. 510, м. Київ, 03038, тел.: (044) 597 14 47, e-mail: uainfo@asfarma.com
*Представництво "Асфарма" в Україні не є комерційною організацією
Left
Right
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Інструкція з використання
ЛОКОГЕН
(LОCOGEN)
дієтична добавка
1 таблетка масою 950 мг (mg) містить:
Науково підтверджені властивості інгредієнтів.

Колаген II типу (неденатурований) складає основу хряща, важливий для формування сполучної тканини. Потрапляючи в кишечник, взаємодіє з Пейєровими бляшками, які є у кишечнику місцем індукції імунної відповіді через активацією Т-клітин, здатних виділяти протизапальні цитокіни, запобігаючи атаці Т-клітин на колаген II типу в суглобах, зменшуючи таким чином біль та запалення. Також процес десенсибілізації в Пейєрових бляшках, відомий як оральна толерантність, запобігає розпізнаванню імунною системою як антигена хрящового ендогенного колагену II типу. Враховуючи даний механізм дії, неденатурований колаген II типу може бути ефективним для відновлення та підтримання функції суглобів при наявності ознак деградації, покращуючи їх рухливість та гнучкість, зменшуючи дискомфорт та відновлюючи функцію суглобів у здорових людей.

Метилсульфонілметан (МСМ) на 34% складається з біодоступної сірки. Через те, що основу структури сполучної тканини складає сірка, МСМ є ефективним при станах з дегенерацією суглобового хряща. Він має антиоксидантні властивості, здатний інгібірувати синтез простациклінів (PGI2). Основний компонент МСМ сірка відіграє важливу роль в синтезі колагену хряща і глюкозаміну, життєво необхідних для здорових кісток та суглобів.

Boswellia serrata - це дерево, що росте в гірській місцевості Індії. Активними діючими компонентами босвелії є терпенові босвелієві кислоти, які здатні інгібірувати синтез 5-ліпооксигенази, лейкотрієнів, в меньшій мірі, простагландинів, сприяють зниженню рівня прозапальних цитокінів, ферментів, які відіграють роль в деградації хряща.

Рекомендації до споживання: рекомендована для загального зміцнення організму та підтримки нормального функціонування імунної системи, опорно-рухового апарату, як джерело біологічно активних речовин, які відіграють роль в утворенні колагенових фібрил у суглобах, тим самим забезпечують здоров'я і еластичність хряща, запобігаючи його пошкодженню і руйнуванню, підтримують нормальний функціональний стан суглобів у здорових людей. Може бути використана для полегшення стану в післяопераційний та посттравматичний періоди.

Застереження до споживання: не слід вживати особам, які мають індивідуальну непереносимість до компонентів продукту. Не рекомендується дітям. Продукт не перевірявся на період вагітності та лактації. Прийом дієтичної добавки не замінює здоровий спосіб життя та повноцінне харчування. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не використовувати після завершення дати мінімального терміну придатності, зазначеного на упаковці.

При прийомі протягом 3 місяців проконсультуйтеся з лікарем.

Не є лікарським засобом. Без ГМО.

Спосіб споживання та рекомендована добова доза: дорослим - 1 таблетка в день за 2 години до або після прийому їжі.

Форма випуску: таблетки в блістері. У кожному блістері по 10 таблеток. 3 блістери (30 таблеток) та інструкція з використання упаковані в картонну коробку.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці при кімнатній температурі не вище 25 °С, в сухому і недоступному для дітей місці.

Найменування та місцезнаходження виробника:

«Вефа Іляч Сан. ве Тідж. A.Ш.» Бейлікдюзю ОСБ Мах. 2. Бульвар №4 Бейлікдюзю /Стамбул/Туреччина / «Vefa Ilaс San. ve Tic. A.S.» Beylikduzu OSB Mah. 2. Bulvar No:4 Beylikduzu /Istanbul/Turkey

для «Асфарма Медікал Дентал Урюнлер ве Іляч Санайі Тіджарет Анонім Шіркеті» Бахчеліевлер Мах. Рессам Халім Сокак Кадір Хас іс Меркезі №:7/32 34180 /Стамбул/Туреччина / «Аsfarma Medical Dental Urunler ve Ilac Sanayi Ticaret Anonim Sirketi» Bahcelievler Mah. Ressam Halim Sokak Kadir Has Is Merkezi №:7/32 34180 /Istanbul/Turkey.
Склад: метилсульфонілметан, наповнювач - целюлоза мікрокристалічна; Босвелія серрата (Boswellia Serrata), колаген II типу неденатурований, наповнювач - натрію кроскармелоза; покриття: глазуруючі агенти - полівініловий спирт, тальк; стабілізатори - гліцерилмоностеарат, титану діоксид, емульгатор - полісорбат 80; загущувач – полівінілпіролідон; антиспікаючий агент - магнію стеарат.