НОВИНКА!
*
природний засіб при перших
проявах простуди!
Має
відхаркувальні
та потогінні

властивості

.
Для підтримки імунітету
Для нормалізації функціонуваня
дихальної системи
Для пом'якшення подразнення горла
НатураХот Дифенс - 100% натуральний склад, зі смаком бузини та малини, без цукру
ПРИ ПЕРШИХ ПРОЯВАХ ЗАСТУДИ:
дітям з 12 років - 1 саше на добу
дорослим - 2 саше на добу
Вміст розчинити
в теплій воді та
випити
12 саше
1 саше
має м'які відхаркувальні і потогінні властивості та здатність зменшувати больові відчуття і наслідки запалення при застуді. Містить антоціанисильні антиоксиданти з протизапальною дією, які посилюють імунну систему, підвищують захисні властивості організму, сприяють зменшенню тривалості і тяжкості симптомів застуди та грипу.

природний фітоаналгетик. Екстракт кори містить саліцин і антоціани – природні сполуки з жарознижуючою та протизапальною діями.

містить алкаміди та флавоноїди, які мають антиоксидантну і імуностимулюючу властивості. Проявляє противірусну, антибактеріальну, протигрибкову властивості при враженні дихальних шляхів. Сприяє підвищенню фізичної і розумової працездатності при станах психічної астенії внаслідок перенесеної вірусної чи бактеріальної інфекцій.
необхідний для захисту клітин від оксидативного стресу під час вірусної інфекції. Як антиоксидант відіграє захисну роль від токсичної дії парацетамолу, алкоголю на функцію печінки.
Бузина чорна – 250 мг
Верба біла – 150 мг
Ехінацея пурпурова – 75 мг
Вітамін С - 80 мг
містить:
індукує синтез інтерферону, є незамінним для зміцнення противірусної ланки імунітету. Сповільнює процеси старіння організму.
Цинк - 80 мг
Кетони малини
ароматичне з'єднанням червоної малини, має антиоксидантні властивості. Покращує смакові якості комбінованих розчинів, надає їм приємний малиновий смак.
НатураХОТ Дифенс з підсолоджувачем не містить цукру! Має природний підсолоджувач – стевіол глікозиди!
Купити НатураХот Дифенс можна в будь-якій аптеці на території України**
Ціни в аптеках
**
Дізнатись ціну
Дізнатись ціну
ПРИРОДНИЙ ЗАСІБ ПРИ ПЕРШИХ ПРОЯВАХ ПРОСТУДЫ!
Для підтримки імунітету!
Для нормалізації функціонування
дихальної системи
Для пом'якшення подразнення
горла
* Мається на увазі інформація з інструкція з застосування дієтичної добавки НатураХот Дифенс З підсолоджувачем, в розділі Склад: «бузини чорної екстракт, верби білої кори екстракт,ехінацеї пурпурової екстракт». 1. Інструкція з застосування дієтичної добавки НатураХот Дифенс З підсолоджувачем. Дієтична добавка не може замінити повноцінного і збалансованогораціону харчування. Перед застосуванням слід проконсультуватися з лікарем. Інформація для спеціалістів у сфері охорони здоров'я та фармацевтики. Повна інформація, в тому числіі застереження щодо споживання, міститься в інструкції з використання НатураХот Дифенс З підсолоджувачем. Не є лікарським засобом. За додатковою інформацією звертайтесь доПредставництва компанії «Асфарма» в Україні: вул. Лінійна, 17, оф. 510, м. Київ, 03038, тел.: (044) 597 14 47, e-mail: info.ukraine@asfarma.com
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Інструкція з використання
Характеристика властивостей компонентів дієтичної добавки:

Бузина чорна (Sambucus nigra): екстракт плодів є джерелом білків, фенольних кислот, вітамінів A, В1, В2, С, Е; мінералів — магнію, цинку, заліза; біофлавоноїдів: рутину, кверцетину, кемпферолу та ізорамнетину — ці сполуки є потужними антиоксидантами, які можуть допомогти зменшити пошкодження організму від оксидативного стресу під час вірусної чи бактеріальної інфекції. Серед фенольних сполук вагому частку займають антоціани (глікозиди ціанідину, самбуцину), які надають плодам бузини приємний темно-фіолетовий колір і є сильними антиоксидантами з протизапальною дією.
Завдяки наявності у складі ягід бузини саме цих речовин харчові продукти із використанням бузини чорної мають високу біологічну цінність. Чорна бузина за рахунок вмісту аскорбінової кислоти та антоціанів має здатність посилювати імунну систему, підвищувати захисні властивості та допомагає зменшити тривалість та тяжкість симптомів застуди та грипу у дорослих. Поліфеноли, відомі як антиоксиданти з високою біологічною активністю, є найважливішою групою біоактивних сполук, які здатні протидіяти негативному впливу стресів і посилювати імунну систему, мають м'які відхаркувальні та потогінні властивості при застудних та вірусних захворюваннях, також використовуються як потогінний, протизапальний, проносний і сечогінний засіб, мають здатність зменшувати вираженість больових відчуттів та наслідків запалення при застуді. Їх захисний потенціал встановлено для дихальних шляхів, при застуді, серцево-судинних захворюваннях, цукровому діабеті та ожирінні.

Верба біла (Salix alba): екстракт кори містить саліцин, антоціани — сполуки з жарознижувальною та протизапальною дією, вітамін С, флавоноїди, фенологлікозиди, вищі жирні кислоти (лінолеву, ліноленову), дубильні речовини та інші корисні речовини, завдяки яким чинить м'яку в'яжучу, гемостатичну, бактерицидну, діуретичну, жарознижувальну, судинно-захисну дію. Фітоанальгетик, який сприяє підтримці нормального стану суглобів та кісток.

Вітамін C (у вигляді L-аскорбінової кислоти) важливий для нормальної роботи імунної та нервової систем, необхідний для захисту клітин від оксидативного стресу під час вірусної інфекції; сприяє нормальному утворенню колагену в кровоносних судинах, яснах, шкірі і запобіганню пошкоджень (ламкості) судин та мікрокрововиливів під час застуди. Сприяє нормальному енергетичному метаболізму, зниженню втоми та втомлюваності, покращує засвоєння кальцію та фосфору, необхідних для кісток, зубів і нормальної функції м'язів. Як антиоксидант відіграє захисну роль при токсичній дії різних сполук на функцію печінки (парацетамол, алкоголь).

Ехінацея пурпурова (Echinacea purpurea) містить алкаміди, похідні кавової кислоти (цикорієва кислота та її ефіри) та полісахариди; флавоноїди (рутин, кверцетин); мікроелементи (селен, кобальт, срібло, молібден, цинк, марганець) тощо. Дані складові мають імуностимулюючі властивості, посилюють природний імунітет, чинять антиоксидантну, мембраностабілізуючу дію, сприяють загоєнню ран, опіків, виразок. Ехінацея містить інулін, необхідний для нормалізації роботи ШКТ, оскільки сприяє зростанню корисних мікроорганізмів і біфідобактерій, знижує ймовірність запорів. Для ехінацеї пурпурової притаманна здатність виявляти противірусні, антибактеріальні, протигрибкові властивості, тому її застосовують для зміцнення здоров'я при перших ознаках застуди, особливо при ураженні дихальних шляхів. Корисна для підвищення фізичної і розумової працездатності при станах психічної астенії внаслідок перенесеної вірусної чи бактеріальної інфекції.

Цинк (у вигляді глюконату цинку) сприяє нормальному метаболізму жирних кислот, вуглеводів та вітаміну А, синтезу ДНК та білків, необхідних для нормальної роботи імунної системи, нормалізації когнітивної функції головного мозку, підтриманню нормального зору. Цинк регулює Т-клітинний захист і таким чином може протидіяти розвитку цитокінового шторму, він також стимулює диференціювання В-лімфоцитів, індукує синтез інтерферону, захищає клітини від апоптозу, що робить його незамінним для зміцнення будь-якої ланки імунітету. Цинк бере участь у збереженні цілісності клітинних мембран, дезактивації вільних радикалів, знижуючи ризик розвитку різноманітних захворювань, сповільнює процеси старіння організму.

Кетон малини є основною ароматичною сполукою червоної малини, має антиоксидантні властивості, здатний впливати на метаболізм ліпідів, посилюючи його. Покращує смакові якості комбінованих р-нів, надає їм приємний малиновий смак.

Рекомендації по вживанню:
може бути рекомендована як джерело біологічно активних речовин рослинного походження (біофлавоноїди, фенольні сполуки, глікозиди, ефірні олії), вітаміну С, цинку з метою загального зміцнення організму, підтримки імунітету та захисних сил організму, підвищення рівня енергії при надмірній втомлюваності; нормалізації функціонування дихальної системи, пом'якшення подразнення горла при перших проявах застуди, особливо у період сезонних застудних захворювань та несприятливого впливу навколишнього середовища. Має відхаркувальні, потогінні властивості.

Спосіб споживання та рекомендована добова кількість: дітям віком старше 12 років — 1 саше на добу. Дорослим — 2 саше на добу. Вміст саше розчинити у достатній кількості теплої води і після розчинення відразу випити теплим. Р-н має приємний смак бузини та малини. Споживати після їди.

Не перевищувати рекомендовану добову кількість. Дієтична добавка не замінює повноцінного і збалансованого раціону харчування.
Не використовувати після завершення дати мінімального терміну придатності, зазначеного на упаковці. Перед споживанням потребує консультації з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Протипоказання:
Не слід вживати особам, які мають індивідуальну непереносимість будь-якого з інгредієнтів дієтичної добавки, саліцилатів, при пептичній виразці у стадії загострення, БА, при таких захворюваннях: аутоімунних, лейкоцитарної системи крові, онкологічних, в період вагітності та годування грудьми, дітям віком до 12 років. Умови зберігання в оригінальній упаковці при кімнатній температурі не вище 25 °С, у сухому і недоступному для дітей місці.


НатураХОТ Дифенс
(NaturaHOT Defence)
Дієтична добавка

Склад:
12 саше зі смаком бузини та малини
- Бузина чорна
- Ехінацея пурпурова
- Верби білої кора
- Вітамін С
- Цинк