INFORMATION SECURITY POLICY

Asfarma Medikal Dental Ürünler ve İlaç Sanayi Ticaret A.Ş. приділяти найбільше значення; дотримання юридичних умов, надання послуг таким чином, щоб задовольнити потреби та очікування наших клієнтів, постачальників, ділових партнерів та зацікавлених третіх сторін; забезпечення якісного, швидкого та безпечного доступу до пропонованих послуг; забезпечення якісного, швидкого та безпечного доступу до пропонованих послуг, а також забезпечення швидкого, повного, точного та постійного доступу до інформаційних ресурсів працівниками Asfarma Medikal Dental Ürünler у темах, що підпадають під сферу нашої діяльності. Asfarma Medikal Dental Ürünler вирішила створити Систему управління інформаційною безпекою (ISMS) відповідно до стандарту ISO / IEC 27001: 2013 з метою захисту інформації, що належить Компанії, клієнтам та зацікавленим третім сторонам.

Метою створення

Системи управління інформаційною безпекою є: забезпечити оцінку інформації з точки зору конфіденційності, цілісності та доступності для захисту від усіх внутрішніх та / або зовнішніх, випадкових чи навмисних загроз, а також забезпечити ефективне, швидке та безпечне полегшення всіх операцій. Інформаційна безпека - це корпоративна відповідальність і відповідає нашим корпоративним цілям. Визначені необхідні ролі, обов'язки визначені, а відповідальні особи призначені в порядку для надійної роботи процесів захисту інформації. Ці обов'язки застосовуються насамперед усім працівникам, які використовують інформаційні технології інфраструктури, для користувачів, які мають доступ до інформаційних систем як треті сторони, а також постачальникам, що надають підтримку інформаційним системам.

Створення

Система управління інформаційною безпекою спрямована на виявлення та оцінку можливого ризики у всіх сферах, які підпадають під сферу застосування, і мінімізувати їх до прийнятні рівні шляхом перевірок, які повинні проводитися відповідно до стандарт, а процедура оцінки ризику спрямована на моніторинг активного впровадження СУІБ всередині організації. У цьому контексті Asfarma Medikal Dental Ürünler зобов'язується виконувати вимоги стандарту, відповідати юридичним умовам, проводити всі відповідні перевірки, а також постійно вдосконалювати існуючу Систему управління інформаційною безпекою за допомогою нових областей застосування та прогресивних технологій