все, що потрібно для початку успішного дня!
для покращення сну, спокою та настрою!
попередник серотоніну - «гормону радості і щастя» та мелатоніну - «регулятора сну»
НОВИНКА!
В 1 таблетці:
Валеріана
120 мг
Меліса
80 мг
5-Гідрокситриптофан (5-HTP)
100 мг
300 мг
Пасифлора
100 мг
Магній
*
Сон та настрій
*
**
1 таблетка перед сном
гарний сон
працездатність
і кращий настрій вдень
Заспокоює і потрібен для тих, кому важливо мати:
Раціональна комбінація
для покращення одночасно сну, спокою та настрою!
заспокоює при проявах тривоги, сприяє покращенню сну та ранкового настрою, підвищує працездатність.
Допомагає при больових відчуттях різного походження, при втомі і розумовому перевантаженні.

заспокоює, прискорює засинання, сприяє зменшенню, дратівливості і відчуття тривожності спричинених стресом.

запобігає пробудженням серед ночі, підвищує стійкість до стресів, сприяє покращенню уваги.

для покращення працездатності, сприяє зниженню втомлюваності, розслабленню м'язів і усуненню спазмів. Магній важливий для серцевої діяльності і нормалізації судинного тонусу.
5-НТР -100 мг
із насіння грифонії
МgO - 167 мг
Пасифлора – 300 мг
Валеріана – 120 мг
Меліса – 80 мг
Магній – 100 (МgO - 167 мг)
є попередником серотоніну – «гормону радості та щастя» і мелатоніну - «регулятора сну»: нормалізує сон та настрій, допомагає усунути прояви дефіциту серотоніну природним шляхом.
- ВСЕ, ЩО ПОТРІБНО
ДЛЯ ПОЧАТКУ УСПІШНОГО ДНЯ!
Сприяє відновленню всіх фаз здорового сну: засинання, швидкий і поверхневий сон

Необхідний для підтримки нормального функціонального стану нервової і серцево-судинної систем, при втомі, стресі та емоційному та розумовому перевантаженні

Компоненти ПасіВалеМ 5-НТР сприяють покращенню настрою та підвищенню працездатності
Допомагає заспокоїтись та зберегти психологічну рівновагу при станах нервового збудження
(підвищеній емоційній активності, збудливості, дратівливості, відчутті тривожності, спричинених стресом)
У жінок позитивно впливає на емоційну збудливість при ПМС, покращує загальне самопочуття!
- ВСЕ, ЩО ПОТРІБНО
ДЛЯ ПОЧАТКУ УСПІШНОГО ДНЯ!
Сприяє відновленню всіх фаз здорового сну: засинання, швидкий і поверхневий сон
Необхідний для підтримки нормального функціонального стану нервової і серцево-судинної систем, при втомі, стресі та емоційному та розумовому перевантаженні
Компоненти ПасіВалеМ 5-НТР сприяють покращенню настрою та підвищенню працездатності
Допомагає заспокоїтись та зберегти психологічну рівновагу при станах нервового збудження
(підвищеній емоційній активності, збудливості, дратівливості, відчутті тривожності, спричинених стресом)
У жінок позитивно впливає на емоційну збудливість при ПМС, покращує загальне самопочуття!
Купити ПасіВалеМ 5-НТР можна в будь-якій аптеці на території України**
**
ГАРНИЙ СОН - УСПІШНИЙ ДЕНЬ!
Для покращення сну, стресостійкості та настрою
Заспокоює, допомогає зберегти психологічну рівновагу при станах нервового збудження
*Мається на увазі інформація з інструкції з використання: «Дієтична добавка. Без ГМО», «Сприяє зниженню нервового збудження, поліпшенню якості сну, покращує настрій». З 18 років. Комбінована дієтична добавка ПасіВалем 5-НТР не замінює здоровий спосіб життя та повноцінне харчування. Перед споживанням обов'язково проконсультуватися з лікарем. Інформація для спеціалістів у сфері охорони здоров'я та фармацевтики. Повна інформація, в тому числі і застереження щодо споживання, міститься в інструкції з використання. Не є лікарьким засобом. За додатковою інформацією звертайтесь до Представництва компанії "Асфарма" в Україні: вул. Лінійна, 17, оф. 510, м. Київ, 03038, тел.: +38 (044) 597 14 47 (46), e-mail: uainfo@asfarma.com, www.asfarma.com .
**Представництво "Асфарма" в Україні не є комерційною організацією
Інструкція з використання
Дієтична добавка ПасіВалеМ 5-HTP (PasiValeM 5-HTP)
Склад: екстракт пасіфлори (Passiflora incarnata); наповнювач: целюлоза мікрокристалічна; магнію оксид; екстракт валеріани (Valeriana officinalis); 5-гідрокситриптофан (5-HTP); екстракт меліси (Melissa officinalis); стабілізатор: полівінілпіролідон; наповнювач: крохмаль кукурудзяний; антиспікаючий агент: магнію стеарат.
ПасіВалеМ 5-HTP (PasiValeM 5-HTP)– комбінована дієтична добавка, біологічна цінність якої визначається властивостями компонентів, в основному рослинного походження, що входять до її складу, завдяки яким вона сприяє нормальній роботі нервової, серцево-судинної та травної систем.
Характеристика властивостей компонентів дієтичної добавки**.
Науково доведено, що рослинні екстракти пасіфлори, валеріани, меліси, амінокислота 5-гідрокситриптофан у поєднанні з магнієм сприяють зниженню нервового збудження, ініціації фізіологічного сну, покращенню процесу засинання, поліпшенню якості та глибини сну. Біологічно активні речовини рослин пасіфлори, валеріани, меліси допомагають у психологічно складних ситуаціях для нормалізації емоційного фону, збудливості, роздратуванні при стресах, у т.ч. у клімактеричному і преклімактеричному періодах. Благотворно впливають на процеси травлення. Додаткове джерело 5-HTP сприяє підтримці нормального рівня серотоніну в організмі.
Пасіфлора (Passiflora incarnata). Екстракт пасіфлори містить алкалоїди індольного ряду (гарман, гармін, гармол), флавоноїди (вітексин, квертецін), а також кумарини, хінони та ін. Надає заспокійливу дію при проявах тривоги, неспокою, дратівливості і нервової напруги (1), покращує настрій, нормалізує сон, підвищує працездатність, позитивно впливає при емоційній збудливості у клімактеричному і преклімактеричному періодах (2), при стресі, покращує загальне самопочуття, допомагає при больових відчуттях різного походження, при втомі, і як наслідку при розумовому перевантаженні (3).
Магній (у вигляді магнію оксиду) є метаболічним кофактором більшості обмінних реакцій, у тому числі пов'язаних із синтезом і вивільненням енергії. Регулює нейрон-хімічну передачу та м'язову збудливість, знижує рівень ацетилхоліну у центральній та периферичній нервовій системі. Є фізіологічним антагоністом кальцію. Антитромбоцитарні властивості магнію пов'язані зі зменшенням синтезу тромбоксану А2 та збільшенням стимуляції синтезу простацикліну та ліпопротеїнів високої щільності. Важливий для серцевої діяльності, нормалізації судинного тонусу, підтримки електролітного балансу. Зниження вмісту магнію викликає порушення процесів метаболізму, функціонування нервової системи, що може призвести до таких явищ, як підвищена дратівливість, депресія, стомлюваність, погіршення пам'яті, уваги, порушення сну, серцебиття, спазми судин, судоми в м'язах, відчуття поколювання. Заповнення дефіциту магнію сприяє зниженню втомлюваності та втоми, дратівливості та занепокоєння, підвищення працездатності, поліпшення сну, розслабленню м'язів і усунення спазмів (4,5).
Валеріана (Valerianа officinalis), коріння і кореневища якої містять біологічно активні речовини (БАР), включаючи ефірні олії, більша частина яких - складний ефір борнеолу та ізовалеріанової кислоти; органічні кислоти (валеріанова, пальмітинова, стеаринова, мурашина, яблучна та ін.); ефіри масляної, оцтової та ін. кислот; валепотріати та алкалоїди (валерин і хотенін), глікозиди (валерозиди), дубильні речовини (таніни), смоли, деякі кетони, сесквітерпеноїди, крохмаль, цукри і багато інших. Завдяки вмісту комплексу БАР валеріана може справляти седативний ефект на нервову систему, підвищувати її стійкість до несприятливих факторів навколишнього середовища; має спазмолітичну та жовчогінну дію, посилює секреторну активність слизової оболонки шлунково-кишкового тракту; здатна полегшити засинання, настання і збільшення тривалості природного сну. Крім того, здатна спричиняти позитивний нейрорегуляторний вплив на діяльність серцевого м'яза (уповільнює серцевий ритм і розширює коронарні судини); включає взаємодію з системою гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК), стимуляцію А1-аденозинових рецепторів зворотного захоплення серотоніну (6, 7).
5-гідрокситриптофан (5-HTP), також відомий як окситриптан, це амінокислота, що є проміжним продуктом в метаболізмі незамінної амінокислоти триптофану. В організмі триптофан перетворюється в 5-гідрокситриптофан, з якого безпосередньо утворюється нейротрасмітер серотонін. Серотонін, будучи регуляторним медіатором центральної нервової системи, позитивно впливає на емоційний стан людини, за що і отримав назву "гормон щастя". Отже, чим більше 5-гідрокситриптофану в організмі, тим вище може бути рівень "гормону щастя" серотоніну. Дефіцит серотоніну або порушення перетворення 5-гідрокситриптофану в серотонін призводить до погіршення настрою, занепокоєння, безсоння. І оскільки організм людини нездатний синтезувати амінокислоту триптофан, то вона повинна надходити з їжею в достатній кількості. В сучасних умовах не завжди вдається так збалансувати харчування, щоб організм отримував необхідну кількість незамінних амінокислот. 5-гідрокситриптофан, прискорюючи утворення серотоніну природним шляхом, сприяє зменшенню збудливості нервової системи, депресії нормалізує сон, тобто допомагає усунути прояви дефіциту серотоніну в організмі (8, 9). Крім того, 5-гідрокситриптофан підсилює заспокійливий вплив екстракту кореня валеріани.
Меліса (Melissa officinalis) - трав'яниста рослина, листя і стебла якої містять: компоненти ефірної олії (цитраль, гераніол, меналоол, пераль, каріофілен), дубильні речовини, органічні кислоти (янтарну, кавову, олеанолову), флавоноїди, каротин, вітамін С, мінеральні солі. Завдяки наявності ефірних олій, має специфічний приємний запах і смак лимона, з чим пов'язані інші назви меліси - меліса лимонна, лимонна трава. Меліса допомагає покращити обмін речовин, процеси травлення, допомагає при нападах нудоти, метеоризмі (зайвому газоутворенню в кишечнику), запорах, сприяє відновленню сапрофітної флори кишечнику. Заспокійливий і розслаблюючий ефекти меліси допомагають при обмеженнях, пов'язаних із дієтою, знімаючи голодні спазми в шлунку. Меліса заспокійливо діє на нервову систему, сприяє нормалізації сну, покращенню уваги (10).
Рекомендації до споживання: може бути рекомендована як джерело біологічно активних речовин рослинного походження (біофлавоноїди, глікозиди, ефірні олії), магнію, амінокислоти 5-гідрокситриптофану для підтримки нормального функціонального стану нервової системи при втомі, допомагає зберегти психологічну рівновагу при станах нервового збудження (підвищена емоційна активність, збудливість, дратівливість, відчуття тривожності, спричинені стресом); сприяє ініціації фізіологічного сну, засинанню та покращенню тривалості і якості сну.
Застереження до споживання: не слід вживати при підвищеній чутливості до складових, при вагітності та у період лактації, депресії та інших захворюваннях центральної нервової системи, що супроводжуються її пригніченням, дитячому віці до 18 років. Прийом дієтичної добавки не замінює здоровий спосіб життя та повноцінне харчування. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не використовувати після завершення дати мінімального терміну придатності, зазначеного на упаковці.
Перед споживанням обов'язково проконсультуватися з лікарем.
Спосіб застосування та рекомендована добова доза: дорослим по 1 таблетці в день після їжі.
Не є лікарським засобом.
Не містить ГМО.
Форма випуску: по 10 таблеток у блістері. 3 блістери (30 таблеток) та інструкція з використання у картонній коробці.
Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці при кімнатній температурі не вище 25 °С, в сухому і недоступному для дітей місці.
Серія №: вказано на упаковці.
Дата завершення мінімального терміну придатності «Краще спожити до кінця: (дата)» вказано на упаковці.
Штрих-код
Логотип компанії Аsfarma
Найменування та місцезнаходження імпортера (прийняття претензій від споживачів): СП «ОПТІМА-ФАРМ, ЛТД», 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 18-А, тел.: +38 (044) 4905310.
Виробник: «Реформ Фарма Ілач Кімья Гида Koзметік Тідж. Сан. А. Ш.»
Шеріфалі Мах. Беїт Сокак. №26/1 Умраніє /Стамбул/ Туреччина/
«Reform Pharma Ilac Kimya Gida Kozmetik Tic. San. A.S.»
Serifali Mah. Beyit Sokak. №26/1 Umraniye / Istanbul/ Turkey
для «Асфарма Медікал Дентал Урюнлер ве Іляч Санайі Тіджарет Анонім Шіркеті» Бахчеліевлер Мах. Рессам Халім Сокак Кадір Хас іс Меркезі №:7/32 34180 /Стамбул/Туреччина /
«Аsfarma Medical Dental Urunler ve Ilac Sanayi Ticaret Anonim Sirketi»
Bahcelievler Mah. Ressam Halim Sokak Kadir Has Is Merkezi №:7/32 34180 /Istanbul/Turkey.
**Опис властивостей складових складений на основі даних літератури та відноситься виключно до використаної в у складі дієтичної добавки сировини. Текст має інформативний характер. Клінічні дослідження дієтичної добавки не проводились.

Літературні джерела:
1 Dantas Liliane-Poconé et al. Effects of passiflora incarnate and midazolam for control of anxiety in patients undergoing dental extraction. Med Oral Patol Oral Cir Bucal. 2017, Jan 1;22 (1):e95-101.
2. Mijin Kim, et al. Role Identification of Passiflora Incarnata L.:A Mini Review. Journal of Menopausal Medicine 2017;23:156-159. https://doi.org/10.6118/jmm.2017.23.3.156.
3. https://www.sciencedirect.com/topics/neuroscience/passiflora
4. Tarleton EK. et.all. The Association between Serum Magnesium Levels and Depression in an Adult Primary Care Population. Nutritients 2019, 11, 1475; doi:10.3390/nui11071475.
5. Scientific Opinion on the substantiation of health claims related to magnesium EFSA Journal 2010;8(10):1807. https://efsa.onlinelibrary.wiley.com/doi/pdf/10.2903/j.efsa.2010.1807
6. Morazzoni P, Bombardelli E: Valeriana officinalis: traditional use and recent evaluation of activity. Fitoterapia 66: 99-112, 1995.
7. Valerian. Fact Sheet for Health Professionals.
https://ods.od.nih.gov/factsheets/Valerian-HealthProfessional/
8. Jacob P.R. et al. Adjunctive 5-hydroxytryptophan slow-release for treatment resistant depression: Clinical and pre-clinical rationale. Published in final edited form as: Trends Pharmacol Sci. 2016 November; 37(11): 933–944. doi:10.1016/j.tips.2016.09.001. Author manuscript Trends Pharmacol Sci. Author manuscript; available in PMC 2017 December 13.
9. Guilleminault A, Lambinet H. Effect of 5-hydroxytryptophan, a serotonin precursor, on sleep disorders. Ann Med Psychol 1977;1:792-798.
10. European Union herbal monograph on Valeriana officinalis L., radix. 02 February 2016 EMA/HMPC/150848/2015, Corr.1Committee on Herbal Medicinal Products (HMPC)
https://www.ema.europa.eu/en/documents/herbal-monograph/final-european-union-herbal-monograph-valeriana-officinalis-l-radix_en.pdf

Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Інструкція з використання
ПасіВалеМ 5-HTP
(PasiValeM 5-HTP)
Дієтична добавка
1 таблетка масою 1100 мг (mg) містить:
Склад: екстракт пасіфлори (Passiflora incarnata); наповнювач: целюлоза мікрокристалічна; магнію оксид; екстракт валеріани (Valeriana officinalis); 5-гідрокситриптофан (5-HTP); екстракт меліси (Melissa officinalis); стабілізатор: полівінілпіролідон; наповнювач: крохмаль кукурудзяний; антиспікаючий агент: магнію стеарат.

ПасіВалеМ 5-HTP (PasiValeM 5-HTP) – дієтична добавка, біологічна цінність якої визначається властивостями компонентів, в основному рослинного походження, що входять до її складу, завдяки яким вона сприяє нормальній роботі нервової, серцево-судинної та травної систем.

Характеристика властивостей компонентів дієтичної добавки.

Науково доведено, що рослинні екстракти пасифлори, валеріани, меліси, амінокислота 5-гідрокситриптофан у поєднанні з магнієм сприяють зниженню нервового збудження, ініціації фізіологічного сну, покращенню процесу засинання, поліпшенню якості та глибини сну. Біологічно активні речовини рослин пасифлори, валеріани, меліси допомагають у психологічно складних ситуаціях для нормалізації емоційного фону, збудливості, роздратуванні при стресах, у т.ч. у клімактеричному і преклімактеричному періодах. Благотворно впливають на процеси травлення. Додаткове джерело 5-HTP сприяє підтримці нормального рівня серотоніну в організмі.

Пасифлора (Passiflora incarnata). Екстракт пасифлори містить алкалоїди індольного ряду (гарман, гармін, гармол), флавоноїди (вітексин, кверцетин), а також кумарини, хінони та ін. Надає заспокійливу дію при проявах тривоги, неспокою, дратівливості і нервової напруги, покращує настрій, нормалізує сон, підвищує працездатність, позитивно впливає при емоційній збудливості у клімактеричному і преклімактеричному періодах, при стресі, покращує загальне самопочуття, допомагає при больових відчуттях різного походження, при втомі, при розумовому перевантаженні.

Магній (у вигляді магнію оксиду) є метаболічним кофактором більшості обмінних реакцій, у тому числі пов'язаних із синтезом і вивільненням енергії. Регулює нейрон-хімічну передачу та м'язову збудливість, знижує рівень ацетилхоліну у центральній та периферичній нервовій системі. Є фізіологічним антагоністом кальцію. Антитромбоцитарні властивості магнію пов'язані зі зменшенням синтезу тромбоксану А2 та збільшенням стимуляції синтезу простацикліну та ліпопротеїнів високої щільності. Важливий для серцевої діяльності, нормалізації судинного тонусу, підтримки електролітного балансу. Зниження вмісту магнію викликає порушення процесів метаболізму, функціонування нервової системи, що може призвести до таких явищ, як підвищена дратівливість, депресія, стомлюваність, погіршення пам'яті, уваги, порушення сну, серцебиття, спазми судин, судоми в м'язах, відчуття поколювання. Заповнення дефіциту магнію сприяє зниженню втомлюваності та втоми, дратівливості та занепокоєння, підвищення працездатності, поліпшення сну, розслабленню м'язів і усунення спазмів.

Валеріана (Valerianа officinalis), коріння і кореневища якої містять біологічно активні речовини (БАР), включаючи ефірні олії, більша частина яких - складний ефір борнеолу та ізовалеріанової кислоти; органічні кислоти (валеріанова, пальмітинова, стеаринова, мурашина, яблучна та ін.); ефіри масляної, оцтової та ін. кислот; валепотріати та алкалоїди (валерин і хотенін), глікозиди (валерозиди), дубильні речовини (таніни), смоли, деякі кетони, сесквітерпеноїди, крохмаль, цукри і багато інших. Завдяки вмісту комплексу БАР валеріана може справляти седативний ефект на нервову систему, підвищувати її стійкість до несприятливих факторів навколишнього середовища; має спазмолітичну та жовчогінну дію, посилює секреторну активність слизової оболонки шлунково-кишкового тракту; здатна полегшити засинання, настання і збільшення тривалості природного сну. Крім того, здатна спричиняти позитивний нейрорегуляторний вплив на діяльність серцевого м'яза (уповільнює серцевий ритм і розширює коронарні судини); включає взаємодію з системою гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК), стимуляцію А1-аденозинових рецепторів зворотного захоплення серотоніну.

5-гідрокситриптофан (5-HTP), також відомий як окситриптан, це амінокислота, що є проміжним продуктом в метаболізмі незамінної амінокислоти триптофану. В організмі триптофан перетворюється в 5-гідрокситриптофан, з якого безпосередньо утворюється нейротрасмітер серотонін. Серотонін, будучи регуляторним медіатором центральної нервової системи, позитивно впливає на емоційний стан людини, за що і отримав назву "гормон щастя". Отже, чим більше 5-гідрокситриптофану в організмі, тим вище може бути рівень "гормону щастя" серотоніну. Дефіцит серотоніну або порушення перетворення 5-гідрокситриптофану в серотонін призводить до погіршення настрою, занепокоєння, безсоння. І оскільки організм людини нездатний синтезувати амінокислоту триптофан, то вона повинна надходити з їжею в достатній кількості. В сучасних умовах не завжди вдається так збалансувати харчування, щоб організм отримував необхідну кількість незамінних амінокислот. 5-гідрокситриптофан, прискорюючи утворення серотоніну природним шляхом, сприяє зменшенню збудливості нервової системи, депресії нормалізує сон, тобто допомагає усунути прояви дефіциту серотоніну в організмі. Крім того, 5-гідрокситриптофан підсилює заспокійливий вплив екстракту кореня валеріани.

Меліса (Melissa officinalis) - трав'яниста рослина, листя і стебла якої містять: компоненти ефірної олії (цитраль, гераніол, меналоол, пераль, каріофілен), дубильні речовини, органічні кислоти (янтарну, кавову, олеанолову), флавоноїди, каротин, вітамін С, мінеральні солі. Завдяки наявності ефірних олій, має специфічний приємний запах і смак лимона, з чим пов'язані інші назви меліси - меліса лимонна, лимонна трава. Меліса допомагає покращити обмін речовин, процеси травлення, допомагає при нападах нудоти, метеоризмі (зайвому газоутворенню в кишечнику), запорах, сприяє відновленню сапрофітної флори кишечника. Заспокійливий і розслаблюючий ефекти меліси допомагають при обмеженнях, пов'язаних із дієтою, знімаючи голодні спазми в шлунку. Меліса заспокійливо діє на нервову систему, сприяє нормалізації сну, покращенню уваги.

Рекомендації до споживання: може бути рекомендована як джерело біологічно активних речовин рослинного походження (біофлавоноїди, глікозиди, ефірні олії), магнію, амінокислоти 5-гідрокситриптофану для підтримки нормального функціонального стану нервової системи при втомі, допомагає зберегти психологічну рівновагу при станах нервового збудження (підвищена емоційна активність, збудливість, дратівливість, відчуття тривожності, спричинені стресом); сприяє ініціації фізіологічного сну, засинанню та покращенню тривалості і якості сну.

Застереження до споживання: не слід вживати при підвищеній чутливості до складових, при вагітності та у період лактації, депресії та інших захворюваннях центральної нервової системи, що супроводжуються її пригніченням, дитячому віці до 18 років. Прийом дієтичної добавки не замінює здоровий спосіб життя та повноцінне харчування. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не використовувати після завершення дати мінімального терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Перед споживанням обов'язково проконсультуватися з лікарем.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: дорослим по 1 таблетці в день після їжі.

Не є лікарським засобом.

Не містить ГМО.

Форма випуску: по 10 таблеток у блістері. 3 блістери (30 таблеток) та інструкція з використання у картонній коробці.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці при кімнатній температурі не вище 25 °С, в сухому і недоступному для дітей місці.

Виробник: «Реформ Фарма Ілач Кімья Гида Koзметік Тідж. Сан. А. Ш.»

Шеріфалі Мах. Беїт Сокак. №26/1 Умраніє /Стамбул/ Туреччина/

«Reform Pharma Ilac Kimya Gida Kozmetik Tic. San. A.S.»

Serifali Mah. Beyit Sokak. №26/1 Umraniye / Istanbul/ Turkey

для «Асфарма Медікал Дентал Урюнлер ве Іляч Санайі Тіджарет Анонім Шіркеті» Бахчеліевлер Мах. Рессам Халім Сокак Кадір Хас іс Меркезі №:7/32 34180 /Стамбул/Туреччина /

«Аsfarma Medical Dental Urunler ve Ilac Sanayi Ticaret Anonim Sirketi»

Bahcelievler Mah. Ressam Halim Sokak Kadir Has Is Merkezi №:7/32 34180 /Istanbul/Turkey.