ПЕМ
ОВО
Природний хондропротектор нового покоління
для гнучкості суглобів та хребта
Бездомішкова яєчна мембрана
Для міцності зв'язок, суглобів і хребта
Містить 500 мг РЕМ
природне джерело неденатурованого колагену 1 типу
та біологічно активні речовини
(Pure Eggshell Membrane)
*
1 таблетка на добу
незалежно від їжі
Кому рекомендовано:
Старшим людям або тим, хто має проблеми та скарги пов'язані з суглобами, міжхребцевими дисками.
При обмеженнях рухів в суглобах, спині чи попереку із-за болю чи фізичних навантажень.
Спортсменам для зміцнення суглобових зв'язок, сухожиль, менісків, хрящів.
Особам, професії, яких пов'язані з надмірним впливом на суглоби або підвищеним травматизмом.
Дітям від 6 років з проблемами з суглобами та сполучною тканиною.
При “розтяжках” шкіри і пошкодженнях сполучної тканини шкіри.
В період реабілітації після травм, переломів, операцій на суглобах.

Для гнучкості хребта та суглобів!

Як джерело біологічно активних речовин з метою підтримки та захисту нормального функціонування суглобів, опорно-рухового апарату та стану шкіри
Які стани можуть вказувати на пошкодження суглобів?
Травми суглобів, розриви зв'язок, переломи
Остеохондроз, протрузії
Біль в спині та суглобах
Ревматоїдний
артрит
Остеоартроз
500 мг РЕМ (Pure Eggshell Membrane)
ПЕМ
ОВО
РЕМ (Pure Eggshell Membrane)- високоочищена яєчна мембрана -хондроротектор нового покоління - природнє джерело неденатурованого колагену I типу – до 38%, гіалуронової кислоти, глюкозаміну, хондроїтину,овотрансферину, еластину.
ДОСЛІДЖЕННЯ ПІДТВЕРЖДУЮТЬ ЕФЕКТ Eggshell Membrane вже через 7 -10 днів
Зменшує дискомфорт в суглобах на 20% протягом 7-10 днів
Зменшує скутість суглобів протягом 7-10 днів!
Покращує діапазон рухів та функцію суглобів протягом 7 днів
Для гнучкості хребта та суглобів!
Хондропротекторний ефект Eggshell Membrane підтверджується тривалим зниженням біомаркера деградації хряща uCTX-II – на 17,2% через 7 днів.
У спортсменів Eggshell Membrane, 500 мг один раз на день, покращує відновлення після болю в суглобах, викликаного фізичним навантаженням, а також значно зменшує дискомфорт від скутості відразу після тренування та через 12 годин після.
Дорослим і дітям старше 6 років вживати 1 таблетку на добу.
Забезпечує підтримку та захист нормального функціонування опорно-рухового апарату (суглобів, зв'язок), підтримує виробництво організмом синовіальної рідини для змащення суглобів і виробництво колагену II типу для захисту хряща від зносу.
ПЕМОВО містить 500 мг РЕМ
[1,2]
[1,3]
[3,4]
[3]
[3]
[3]
[4]
[3,4]
33-38%
неденатурований колаген 1 типу
4%
гіалуронової кислоти
2%
глюкозаміну
2%
хондроїтина сульфату
1%
кератина
1%
лізоцима
фібрилярний білок, що становить основу сполучної тканини організму (сухожилля, кістка, хрящ, дерма і т. П.) І забезпечує її міцність і еластичність. Колаген - основний компонент сполучної тканини становить від 25% до 45% білків в усьому тілі людини.
(несульфірованний глікозаміноглікан) входить до складу сполучної, епітеліальної і нервової тканин. Є головним компонентом синовіальної рідини, що відповідає за її в'язкість і є основним компонент біологічної мастила.
Входить до складу синовіальної рідини. Будівельним компонентом хондроитин сульфату є глюкозамін. Стимулює синтез гіалуронової кислоти, зміцнюючи сполучнотканинні структури: хряща, сухожиль, зв'язок.
виробляється хрящової тканиною суглобів, є компонентом хондроїтину і входить до складу синовіальної рідини.
фермент білкової природи, застосовується як антисептик (прямий вплив на грампозитивні і грамнегативні бактерії, а так же гриби і віруси).
фібрилярний білок, що володіє механічною міцністю, яка серед матеріалів біологічного походження поступається лише хітин. Забезпечує міцність хрящової тканини.
Основні компоненти РЕМ
(Pure Eggshell Membrane):
Купити Пемово можна в будь-якій аптеці на території України*
*
Покращення протягом 7 днів!
Покращення гнучкості та рухів в спині і суглобах - вже через

Комплексна захисна дія на суглоб (захищає і хрящ,
і зв'язки)

Захищає та зміцнює як хрящі великих суглобів (колінних, кульшових), так і міжхребцеві диски хребта

Зручний прийом – 1 таблетка (500 мг РЕМ) на добу, впродовж 2-3 місяців, двічі на рік

Можна дітям з 6 років
"Неспецифічний біль у спині: комплексний підхід до терапії."
Чим пояснити неабиякий інтерес до РЕМ та неденатурованих колагенів?
7 - 10 днів
При використанні РЕМ
(Pure Eggshell Membrane)
Дана інформація є інформація з медичної тематики та призначена виключно для спеціалістів у сфері охорони здоров’я.
Asfarma. Дієтична добавка Пемово не може замінити повноцінного і збалансованого раціону харчування. Перед застосуванням слід проконсультуватися з лікарем. Інформація для спеціалістів у сфері охорони здоров'я та фармацевтики. Повна інформація, в тому числі і застереження щодо споживання, міститься в інструкції з використання дієтичної добавки Пемово. Не є лікарським засобом. За додатковою інформацією звертайтесь до Представництва компанії "Асфарма" в Україні: вул. Лінійна, 17, оф. 510, м. Київ, 03038, тел.: (044) 597 14 47, e-mail: uainfo@asfarma.com
*Представництво "Асфарма" в Україні не є комерційною організацією
1. Інструкція до застосування дієтичної добавки ПЕМОВО.
2. Коллаген в оболочках яичной скорлупы кур. Вонг М., Хендрикс М.Дж., фон дер Марк К., Литтл С., Стерн Р. Dev Biol. 1984 Jul; 104 (1): 28-36.
3. Eggshell membrane in the treatment of pain and stiffness from osteoarthritis of the knee: a randomized, multicenter, double-blind, placebo-controlled clinical study. Kevin J Ruff, Anne Winkler, Robert W Jackson, Dale P DeVore, Barry W Ritz. Clin Rheumatol. 2009 Aug;28(8):907-14.
4. Beneficial effects of natural eggshell membrane versus placebo in exercise-induced joint pain, stiffness, and cartilage turnover in healthy, postmenopausal women. Kevin J Ruff, Dennis Morrison, Sarah A Duncan, Matthew Back, Cem Aydogan, and Jason Theodosakis. Clin Interv Aging. 2018;
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Інструкція з використання
ПЕМОВО
(PEMOVO)
дієтична добавка
Характеристика властивостей компонентів дієтичної добавки:

Дієтична добавка містить бездомішкову підшкаралупну оболонку курячого яйця (Pure Eggshell Membrane (РЕМ)) - інгредієнт нового покоління, що є природним джерелом таких основних компонентів суглобів, як колаген, гіалуронова кислота, глюкозамін, хондроїтин та інші глюкозаміноглікани, необхідних для підтримки та захисту нормального функціонування опорно-рухового апарату, функціональної мобільності суглобів, нормального стану шкіри.

Колаген – в основному представлений колагеном 1 типу. Колаген - найважливіший компонент сполучної тканини, він входить до складу хрящів, сухожиль, зв`язок, кісток, шкіри, зубів, кровоносних судин, є основним білком, що забезпечує їх міцність і еластичність.

Гіалуронова кислота - важливий компонент екстрацелюлярного матриксу, найбільша кількість її присутня в шкірі, синовіальній рідині, скловидному тілі. Забезпечує еластичність суглобів і запобігає передчасному старінню шкіри.

Глюкозамін - відіграє важливу роль у підтриманні цілісності суглобового хряща, в процесі синтезу колагену, гіалуронової кислоти синовіальної рідини та глікозаміногліканів, пригнічує процес руйнування суглобового хряща.

Хондроїтин - важливий компонент хряща, синовіальної оболонки і субхондральної кістки. Пригнічує ферменти, які зумовлюють ураження хрящової тканини, гальмує процеси дегенерації хрящової тканини та стимулює її регенерацію.

Рекомендації до споживання: може бути рекомендована як джерело біологічно активних речовин з метою підтримки та захисту нормального функціонування суглобів, опорно-рухового апарату та стану шкіри.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: дорослим і дітям старше 6 років вживати 1 таблетку на добу, запиваючи склянкою води.

Застереження щодо споживання: не слід приймати особам, які мають індивідуальну непереносимість до будь-якого з компонентів дієтичної добавки, дітям до 6 років. В період вагітності та лактації, а також під час захворювання і прийому ліків застосовувати за призначенням лікаря (добову дозу визначає лікар). Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтична добавка не може замінити повноцінного і збалансованого раціону харчування. Не використовувати після завершення дати мінімального терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Форма випуску: таблетки в блістері. У кожному блістері по 10 таблеток. 3 блістери (30 таблеток) та інструкція з використання упаковані в картонну коробку.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці при кімнатній температурі не вище 25 °С, в сухому і недоступному для дітей місці.

Найменування та місцезнаходження виробника:

«Вефа Іляч Сан. ве Тідж. A.Ш.» Бейлікдюзю ОСБ Мах. 2. Бульвар №4 Бейлікдюзю /Стамбул/Туреччина / «Vefa Ilaс San. ve Tic. A.S.» Beylikduzu OSB Mah. 2. Bulvar No:4 Beylikduzu /Istanbul/Turkey

для

«Асфарма Медікал Дентал Урюнлер ве Іляч Санайі Тіджарет Анонім Шіркеті»

Бахчеліевлер Мах. Рессам Халім Сокак Кадір Хас іс Меркезі №:7/32 34180 /Стамбул/Туреччина /

«Аsfarma Medical Dental Urunler ve Ilac Sanayi Ticaret Anonim Sirketi»

Bahcelievler Mah. Ressam Halim Sokak Kadir Has Is Merkezi №:7/32 34180 /Istanbul/Turkey.

Склад, 1 таблетка масою 1100 мг (mg) містить: бездомішкова підшкаралупна оболонка курячого яйця(Pure Eggshell Membrane) - 500 мг (mg); загущувачі: целюлоза мікрокристалічна, полівінілполіпіролідон, натрію кроскармелоза; антиспікаючі агенти: магнію стеарат, кремнію діоксид.